چهاردهمین سمینار هم اندیشی مدیران و رؤسای شعب شركت قاسم ایران

 چهاردهمین سمینار هم اندیشی مدیران و رؤسای شعب شركت قاسم ایران

روز دوشنبه 5/4/ 1395 چهاردهمین سمینار هم اندیشی  مدیران وروسای شعب شركت قاسم ایران در سالن كنفرانس شرکت مینو برگزار گردید.

پس از تلاوت قرآن مجید ، و اعلام برنامه سمینار ، ابتدا جناب آقای مهندس نعمت پرور مدیرعامل محترم هیئت مدیره شركت اقتصادی و خودكفائی آزادگان طی سخنان خود ضمن تشریح راههای موفقیت برخی از مدیران نام آور صنعت که هم در زمینه تولید و هم فروش و پخش فعالیت داشتند ، انتخاب آقای دکتر قدری را به فال نیک گرفته و تبریک گفتند . همچنین ایشان طی بررسی اجمالی نحوه شکل گیری و تغییر و تحولات سبد کالای شرکت قاسم ایران از ابتدا تا کنون ، خواستار تجدید نظر و تاکید بیشتر بر محصولات گروه صنعتی مینو شده و برافزایش تعداد مشتریان مویرگی تاکید نمودند .

سپس حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ابوترابی فرد انتصاب آقای دکتر قدری را به دلیل شناخت ایشان از تولید ، تهدیدات و فرصتهای مجموعه گروه صنعتی مینو و حضور در هیئت مدیره و انجام کارهای بزرگ برای مجموعه مینو و شرکت قاسم ایران آرام بخش و امید آفرین دانسته و تبریک گفتند. همچنین ایشان تاکید خاصی بر تغییر و تحول در شرکت قاسم ایران  به تاسی از تغییر و تحول در جامعه داشته و نقش محوری بازار و مشتری را بسیار مهم دانسته و گقتند : دیگر مثل گذشته این تولید نیست که سلیقه و کیفیت را مشخص میکند بلکه بازار و مشتری این نقش را بعهده گرفته است .

جناب آقای اكبرزاده ریاست محترم هیئت مدیره شركت اقتصادی و خودكفائی آزادگان طی سخنانی خواستار بکارگیری روشهای نوین فروش ، تبلیغات و بازاریابی در شرکت قاسم ایران شدند.

سپس رؤسای شعب شركت قاسم ایران به طرح  دیدگاهها و پرسش و پاسخ پرداختند که تا ساعت 21 شب ادامه داشت و آقای دکتر قدری نیز پاسخ سوالات را همراه با طرح دیدگاههای خود اعلام نمودند.

روز سه شنبه1395/5/5  نیز برنامه بازدید با حضور مدیرعامل محترم شرکت پارس مینو سرکار خانم دکتر سخت باز  از قسمتهای مختلف شرکت پارس مینو از جمله : کارگاه پفک و خط تولید آدامس وایت ، آزمایشگاهها و واحد تحقیق و توسعه و کارگاه شکلات  ، به بیان دیدگاهها ، انتقادات و پیشنهادات خود پرداخته و خانم دکتر سخت باز نیز مطالب را استماع و پاسخ دادند  .