هفتمین سمینار هم اندیشی مدیران و رؤسای شعب شرکت قاسم ایران

 هفتمین سمینار هم اندیشی مدیران و رؤسای شعب شرکت قاسم ایران

 

 

هفتمین سمینار هم اندیشی مدیران و رؤسای شعب شرکت قاسم ایران روزهای 11 و 12 اردیبهشت ماه سال 1392 در سالن کنفرانس هتل سفید کنار انزلی برگزار گردید .

روز چهار شنبه1392/2/11 سمینار هم اندیشی پس از تلاوت قرآن و معرفی برنامه ها ، با سخنرانی مدیر عامل شرکت قاسم ایران مهندس مدرس نیا آغاز گردید . بعد از ایشان آقای دکتر رمضان مدیر عامل محترم شرکت اقتصادی و خودکفائی آزادگان در مورد اهمیت جایگاه شرکت قاسم ایران مطالبی را بیان داشتند . در ادامه مهندس اوحدی ریاست محترم هیئت مدیره شرکت اقتصادی و خودکفائی آزادگان مطالبی را پیرامون روز زن و حضرت زهرا (س) عرضه کرده و همچنین در مورد گسترش برنامه  فعالیتهای شرکت قاسم ایران موضوعاتی را تشریح نمودند .

 در قسمت بعدی برنامه سمینار از هریک از مناطق 4 گانه فروش یکی از رؤسای شعب به نمایندگی از آن منطقه گزارش عملکردی از فعالیتهای شعبه در سال 1391 ارائه دادند . آقای شهرام ساسانی ریاست محترم شعبه کرمانشاه از منطقه 1 ، آقای خسرو متولی ریاست محترم شعبه اصفهان از منطقه 2 ، آقای محمد مراد ریاست محترم شعبه بابل از منطقه 3 و آقای محمدرضا نورائیان ریاست محترم شعبه شرق تهران از منطقه غذایی تهران .

 

 برنامه پایانی هم مراسم قرعه کشی و اهدای جوایز آدامس وایت بود که آقای داوود قنبری ( شعبه غذب تهران ) از بین رؤسای شعب و سرپرستان فروش و آقای کمال کلته ئی ( شعبه غرب تهران ) از بین فروشندگان غذایی ، هر یک برنده یک دستگاه خودروی پراید شدند.

 

بعداز ظهر روز چهارشنبه از ساعت 16 الی 18 بازدید از شرکت فومن شیمی صورت گرفت که آقای دکتر قاسم نژاد مدیر عامل محترم شرکت فومن شیمی توضیحاتی را ضمن بازدید از روند کار و تولید ارائه کردند .همچنین  آقای مهندس نقشینه مدیر فروش و بازاریابی شرکت فومن شیمی در انتهای بازدید  سخنانی را در مورد مسائل مربوط به فروش ، تولیدات جدید و نحوه زمانبندی توزیع ارئه نمودند .

 روز پنجشنبه 12/2/1392 کلاس بازاریابی در شرایط حاکم بر بازار توسط آقای دکتر روستا برگزار شد که قسمت اول تدریس و توضیح مسائلی مربوط به فروش و بازاریابی بود ودر  قسمت دوم کارگروههای 5 نفره جهت حل مسائل مطروحه توسط استاد کلاس  تشکیل شده و راهکار های هرگروه ارائه گردید .

 

 

بعداز ظهر روز پنجشنبه از ساعت 16 الی 18 بازدید از شرکت کنسرو سازی کادوس انجام شد که پس از بازدید از قسمتهای مختلف تولید و بسته بندی انواع تن ماهی و خورشت ، جلسه تشکیل شد و مدیرعامل شرکت کادوس آقای مهندس شیرازی مطالبی را پیرامون برنامه تولید ، مشکلات و نحوه زمانبندی و ارسال محصولات  بیان کردند . مشکلات مربوطه نیز از سوی مدیر عامل شرکت قاسم ایران و تنی چند از رؤسای شعب در فضایی صمصمی با مدیر عامل و مدیران ارشد این شرکت در میان گذاشته شد .