معارفه مدیر عامل جدید و تودیع مدیر عامل سابق شرکت قاسم ایران

 مراسم معارفه مدیر عامل جدید و تودیع مدیر عامل سابق شرکت قاسم ایران برگزار شد

 

روز چهارشنبه 1395/3/26 ساعت 11 در سالن کنفرانس شرکت مینو مراسم معارفه مدیر عامل جدید و تودیع مدیر عامل سابق شرکت قاسم ایران برگزار شد که طی آن آقای مهندس حمیدرضا قدری بعنوان مدیرعامل جدید شرکت قاسم ایران معرفی شدند.

همچنین از زحمات آقای سید محمد مدرس نیا ، مدیر عامل سابق این شرکت نیز تشکر و قدردانی گردید.

در این مراسم که با حضور حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ابوترابی فرد وجناب آقای مهندس اوحدی  ، اعضای محترم هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان ، مدیران عامل شرکتهای گروه صنعتی مینو و مدیران ستادی شرکت قاسم ایران برگزارشد .

 حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ابوترابی فرد در فرمایشات خود بر نقش محوری و تعیین کننده نیروی انسانی در تحولات اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی تاکید نموده و یاد آور شدند : در گذشته گمان میکردند که کشورهای دارای منابع مادی و طبیعی سرشار بدلیل ذخایرشان در جایگاه برتری قرار میگیرند و نگاه اولیه هم همینطور بود ولی امروزه این تئوری کاملا فرو ریخته و برای پیشتازی در عرصه های سیاسی اجتماعی و اقتصادی برای سرمایه های مادی ارزشی قائل نمی شوند . بدلیل اینکه کشورهایی هستند که سرمایه ها و ذخایر مادی ناچیزی دارند ولی رتبه های نخست را در عرصه های سیاسی اجتماعی و اقتصادی کسب کرده اند و در این تحولات نقش نیروی انسانی بسیار برجسته میباشد و انسان نقش کلیدی دارد. اگر انسانهای توسعه یافته و مدیران لایق و توانمند عهده دار مدیریت یک بنگاه اقتصادی یک سازمان و یا یک کشور شوند در مدت کوتاهی به جایگاه بالایی میرسند.

ایشان همچنین خواستار افزایش تولید با توان 100 درصدی شرکتهای تولیدی گروه صنعتی مینو شده و همچنین اهتمام جناب آقای مهندس قدری را در جهت گسترش فعالیتهای توسعه ای و کسب سهم بیشتر بازار در تحقق اهداف چشم انداز شرکت قاسم ایران خواستار شدند.