معارفه مدیر عامل جدید و تودیع مدیر عامل سابق شرکت قاسم ایران، کریمی جایگزین قدری شد.

معارفه مدیر عامل جدید و تودیع مدیر عامل سابق شرکت قاسم ایران، کریمی جایگزین قدری شد. ظهر امروز در حکمی از سوی جناب آقای مهندس نعمت پرور مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، مهندس وحید کریمی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت قاسم ایران، یکی از بزرگترین شرکت های صنعت پخش کشور منصوب شد.

 

جناب آقای مهندس نعمت پرور در فرمایشات خود بر نقش محوری و تعیین کننده نیروی انسانی در تحولات اجتماعی، سیاسی و اقتصادی تاکید نموده و یاد آور شدند: بی شک قاسم ایران از کلیدی ترین بخش های هلدینگ مینو است و در جایگاه موتور محرکه ی گروه، بر تولید، خرید، تعالی و پیشرفت و کمیت و کیفیت تولید نقش مهمی دارد و از این رو باید با فرایندهای حرفه ای شرایطی را به وجود آورد که این شرکت نقش و جایگاه پیشرو خود را حفظ، تثبیت و تعالی بخشد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت قاسم ایران، در جلسه معارفه مدیرعامل جدید، که با حضور اعضای محترم هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، مدیران عامل شرکتهای گروه صنعتی مینو و مدیران ستادی شرکت قاسم ایران برگزارشد. مهندس نعمت پرور در ادامه به تاثیرات فضای برون سازمانی و درون سازمانی بر شرکت های تولیدی و پخش اشاره کرد و گفت: شرکت قاسم ایران با وجود داشتن بدنه کارشناسی و ساختار قدرتمند و با سابقه ای که دارد متاسفانه به خاطر رکود اقتصادی حاکم بر کشور و ضعف شدید بوجود آمده در چرخش نقدینگی از یک سو و مشکلات بین المللی موجود، دچار مشکلاتی می باشد که با همکاری همه گروه انشالله این مشکلات را پشت سر خواهد گذاشت.

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در پایان صحبت های خود با اشاره به زحمات بی شائبه و خستگی ناپذیر مهندس قدری در تصدی شرکت قاسم ایران، از ایشان قدر دانی نمودند.

 

اولویت اصلی، افزایش فروش محصولات مینو

در ادامه دکتر رضایی رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در سخنانی به نقش و جایگاه شرکت قاسم ایران در صنعت پخش کشور اشاره کرد و گفت: این شرکت از ظرفیت های لجستیکی بسیار ارزشمندی برخوردار است و می بایست با بهره مندی از تمام امکانات و پتانسل های آن جایگاهی در خور شان این شرکت در صنعت پخش بوجود آید. 

رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با اشاره به نقش مستقیم فروش محصولات در تحرک و پویایی تمام شرکت های وابسته به گروه صنعتی مینو گفت: اولویت اصلی ما افزایش فروش محصولات مینو و تولیدات شرکت های گروه می باشد؛ در این زمینه تلاش های خوبی صورت گرفته است؛ ولی باید قاسم ایران به عنوان موتور محرکه هلدینگ، شتاب بیشتری داشته باشد.

رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان ادامه داد: از پرسنل و تیم کارشناسی و مدیریتی قاسم ایران می خواهیم که با تمام وجود در این شرایط خاص و پیچیده ی اقتصادی با تمام توان زیر چتر مدیریتی جدید هدف متعالی شرکت را با قوت و قدرت پی بگیرند و از هر همتی که لازم است کوتاهی نکنند.

مهندس کریمی انتخابی شایسته برای شرکت معظم قاسم ایران می باشد.

مهندس قدری مدیرعامل سابق شرکت قاسم ایران نیز در مراسم انتصاب مدیرعامل جدید، به نقش کلیدی و اثر گذار اعضای محترم هیئت مدیره و همچنین مهندس نعمت پرور مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان اشاره کرد و گفت: انتخاب مهندس کریمی به عنوان مدیرعامل جدید قاسم ایران حسن فهم، درایت و تدبیر مهندس نعمت پرور مدیرعامل گروه را نشان می دهد؛ چرا که آقای کریمی فردی توانمند بوده و انتخاب ایشان، انتخابی شایسته برای شرکت معظم قاسم ایران می باشد.

 

 

همچنین ایشان در ادامه به تلاش های شبانه روزی تیم پرکار شرکت اشاره نموده و از زحمات همه همکاران تشکر و قدردانی نمودند.

مهندس قدری ادامه داد: شرایط حاکم بر اقتصاد و وجود مشکلات مربوط به نقدینگی در کل کشور که متاسفانه همه گیر شده است، این شرکت را نیز تحت شعاع قرار داده است و ما با تمام توان تلاش کردیم تا بتوانیم با برقراری یک مدیریت تعاملی، این فضا را مدیریت کنیم.

در پایان ایشان با بیان اینکه، پرسنل شرکت توان و استعداد خوبی دارند به یاری خداوند متعال به زودی با روی کار آمدن مدیریت جدید، روزهای پر رونق و بسیار خوبی در انتظار شرکت قاسم ایران خواهد بود.

قاسم ایران، قدیمی ترین شرکت در صنعت پخش

در این جلسه مهندس کریمی مدیرعامل جدید شرکت قاسم ایران در سخنانی با بیان اینکه خدمت به جامعه آزادگان برای اینجانب یک لطف بزرگ الهی است؛ امیدوارم در این شرکت به گونه ای کار کنم که خدمت گذار خوبی برای این آزادگان سرافراز باشم.

 

 

مدیرعامل جدید شرکت قاسم ایران ادامه داد: این شرکت توان لجستیکی بسیار بالایی دارد؛ می توان ادعا کرد که ظرفیت این شرکت با هیچ شرکتی در حوزه ی پخش قابل مقایسه نیست؛ از این رو باید با برنامه ریزی های هدفمند و به تحرک وا داشتن پتانسیل های بی نظیر موجود، این شرکت را به جایگاه طلایی در صنعت پخش برسانیم.

مهندس کریمی ادامه داد: بنده همیشه اعتقاد داشته و دارم که شرکت های دارای پتانسیل و زیرساخت های لازم در حوزه ی پخش، اژدهای خاموش هستند و شرکت قاسم ایران که یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شرکت در صنعت پخش می باشد و با دارا بودن این پتانسیل می توان با برنامه ریزی های هدفمند این قدرت بی نظیر را به صحنه ی کارآیی و تعالی رساند.

مدیرعامل جدید شرکت قاسم ایران ضمن تشکر و قدردانی از مهندس قدری مدیرعامل سابق اشاره کرد، در جلسات متعدد جناب مهندس قدری را ملاقات می کردم و می توان از نوع برخورد، تلاش ها و صفا و صمیمیت و صداقش ایمان آورد و شهادت می دهم که ایشان فردی مصمم و پرکار در عین حال صادق و پرتلاش بود و بی شک در این مسیر پر تلاطم اقتصادی باید به صورت بهینه از تجربیات و استعداد ارزشمند ایشان بهره گرفت.

تمام تلاشمان را برای خدمت صادقانه به شرکت زیر چتر مدیریت جدید به کار خواهیم گرفت.

 

در پایان جلسه، محمدی عضو هیات مدیره شرکت قاسم ایران در سخنانی کوتاه به تغییر مدیریت این شرکت اشاره کرد و ضمن قدردانی از زحمات جناب آقای مهندس قدری اعلام نمودند: ما تمام تلاشمان را کردیم تا برای مهندس قدری سربازان صادق و پرکاری باشیم و از این پس، تمام تلاشمان را برای خدمت صادقانه به شرکت زیر چتر مدیریت جدید به کار خواهیم گرفت.

 

گفتنی است مهندس وحید کریمی متولد سال 1345 می باشد. از سوابق کاری ایشان می توان به مدیرعاملی و عضویت در هیات مدیره شرکت های پخش البرز و نفیس پرشین طی سال های 1384 تا 1391 اشاره کرد.

علاوه بر این، مهندس کریمی در سمت مدیرعاملی و عضویت هیات مدیره شرکت های آذین تجارت آرمان، گروه صنعتی پارس، شرکت کیوان، شرکت تکنو صنایع، سازمان املاک و مستغلات بنیاد 15 خرداد، شرکت رویال الکتریک و شرکت بازرگانی طریق، حضور داشته است