مجمع عمومی عادی سالیانه شركت قاسم ایران ( سهامی عام )

 مجمع عمومی عادی سالیانه شركت قاسم ایران ( سهامی عام )

پیرو آگهی منتشر شده دعوت به مجمع عمومی عادی برای سال مالی منتهی به 1393/12/29 ، مجمع شركت قاسم ایران ( سهامی عام ) روز یكشنبه 1394/3/3 راس ساعت 9 صبح  در محل سالن همایش هتل المپیك تهران با حضورحدود 92 درصد از صاحبان سهام شركت و به ریاست آقای مهندس حمیدرضا قدری و نظارت سركارخانم دكتر طاهره سخت باز و آقای غلامعباس درفشی و دبیری آقای سید محمد مدرس نیا مدیرعامل شركت ، تشكیل گردید.

سپس گزارش هیئت مدیره و برنامه های آتی توسط مدیرعامل به سمع  و نظر سهامداران رسید و پس از تصویب صورتهای مالی منتهی به 1393/12/29 ، مجمع در خصوص سایر دستورات جلسه اتخاذ تصمیم نمود.

بخشی از سود حاصله مقرر گردید بین سهامداران توزیع گردد که مبلغ سود به ازاء هر سهم 140 ریال مصوب شد.

بازرس قانونی شركت برا ی سال جدید :  موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت آزموده كاران و روزنامه اطلاعات بعنوان روزنامه كثیرالانتشار انتخاب شدند.

پیام هیئت مدیره :

حمد و سپاس خداوند یكتا را ، كه با عنایت به الطاف بیكرانش در سال 1393 این توفیق را به ما اعطا نمود تا با تكیه بر عزم راسخ كلیه كاركنان متخصص و متعهد و اعتماد شما سهامداران محترم ، بتوانیم در عرصه تولید و كار ، خدمتگزار شما عزیزان و جامعه باشیم ، ما ضمن تشكر و سپاس از كلیه عزیزانی كه هیئت مدیره را در انجام مسئولیتهای خویش یاری دادند ، مفتخریم كه امروز ، این توفیق را داشته باشیم تا گزارش ارزیابی عملكرد شركت در سال گذشته را تقدیم سهامداران عزیز نماییم .

شركت قاسم ایران از دیر باز با وجود زیربناهایی كه مدیون تدبیر و همت گذشتگان خود است ، همواره در شناسایی موقعیت های جدید پیشگام بوده ، البته با توجه خاص به این مهم و مسئولیتی كه در اقتصاد مقاومتی بر دوش خود احساس كرده ، به بررسی دقیق فرآیندهای كاری خود در این رهگذر با استعانت از ایزد منان ، هیئت مدیره شركت ، مسئولین استانی و با همت و تلاش مضاعف همكاران و تلاشگران در ابعاد مختلف جبهه های اقتصاد مقاومتی به موفقیتهای چشمگیر دست یافت.

از جمله این ابعاد ، شكل گیری ظرفیت های كمتر استفاده شده ، نیروی كار ، انرژی و سبد كالای متوازن و نهایتا بهره وری كل شركت از اهم موارد می باشد ، كه شركت با امعان نظر به موقعیت خاص خود بدان توجه ویژه ای نموده و از آن بهره وافی برده است.

در سال 1394 نیز با اتكال به خداوند منان با عزمی استوارتر در تحقق اهداف تعیین شده گام برخواهیم داشت و امیدوار هستیم موجب سربلندی هرچه بیشتر سهامداران ارجمند باشیم.

اهم اقدامات انجام شده :

ü      افزایش سرمایه شركت از مبلغ 60 به 360 میلیارد تومان

ü      قرارداد با تامین كنندگان جدید

ü      فروش دارائیهای راکد شامل شعبه قدیم رشت و مهمانسرای شعبه اهواز

ü      قطعی شدن مالیات تا پایان سال 1392

ü      بهره برداری از شعبه جدید ارومیه

ü      ساخت انبار سردخانه داروئی مركزی در ستاد

ü      ساخت انبار جدید شعبه قزوین و دریافت مجوز توزیع دارو در سال 1393

ü      دریافت گواهی تایید اصالت نرم افزار

ü      تجهیز شعبه جدید اصفهان و راه اندازی آن در ابتدای سال 1394

 

 

جلسه در ساعت 11/30 با ذكر صلوات خاتمه یافت.