ششمین سمینار هم اندیشی مدیران و رؤسای شعب شرکت قاسم ایران

ششمین سمینار هم اندیشی مدیران و روسای شعب شرکت قاسم ایران

 

 
 
 
ششمین سمینار هم اندیشی مدیران و رؤسای شعب شرکت قاسم ایران در روزهای 6 ، 7 و 8 دیماه 1391 در جزیره کیش برگزار گردید .
 

 

 

این هم اندیشی با رویکرد پایش مدیریت بهره وری و هزینه شعب برگزار شد که میهمان ویژه این سمینار آقای دکتر فرهاد رمضان مدیر عامل محترم شرکت خودکفائی و اقتصادی آزادگان و گروه صنعتی مینو بودند .ابتدا در روز چهارشنبه 6/10/1391 در سالن کنفرانس هتل فلامینگو جلسه هم اندیشی از ساعت 8 صبح الی 19 برگزار شد که در بخش اول آقای مهندس مدرس نیا سخنرانی نموده و سپس رؤسای شعب با توجه به حضور آقای دکتر رمضان در جلسه ضمن معرفی خود و مشخصات مختصری از شعبه محل خدمت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را در زمینه فروش ، تولید ، محصولات و سایر مسائل بیان کردند. آقای دکتر رمضان پس از شنیدن صحبتهای رؤسای شعب شرکت قاسم ایران طی سخنانی ابراز داشتند : این دومین جلسه ایست که در جمع شما بصورت عمومی حضور دارم . افراد ، افراد خبره ای هستند در این جمع اگر میزان تجربه عزیزان را جمع ببندیم به رقم بالا و سن کاری بزرگی خواهیم رسید و بهمین دلیل است که شرکت قاسم ایران رتبه اول توزیع را به خود اختصاص داده است . امروز بسیاری از سرمایه گذاران در پی این هستند که با خرید سهام شرکت مینو در شرکت قاسم ایران اعمال مدیریت کنند (البته این امر هرگز محقق نخواهد شد) که این بدلیل رشد و شکوفائی و مقام فاخریست که شرکت در بازار توزیع محصولات و سرمایه بدست آورده است . بهر حال سابقه سنی شرکت کم نیست و دوش به دوش مینو در این 50 سال خود را بجایی رسانده که الان مدیران و پرسنل ارزنده و صاحب سبکی را در خود گنجانده است . ایشان درادامه مطالبی را در مورد اقتصاد حاکم بر بازار و شرایط آن مطرح کرده و در مورد بودجه سال آینده خاطر نشان شدندکه : بودجه سال آینده بمراتب بودجه بزرگتری نسبت به امسال خواهد بود که با دقت فراوان جهت تک تک روزهای سال آینده تدوین شده است . ایشان در انتهای صحبتهایشان از ورود چند محصول جدید به سبد محصولات گروه صنعتی مینو در آینده نزدیک خبر داده و همچنین بر ایجاد و اهمیت دادن به فروش های ویژه و خاص به مشتریانی از جمله هتل ها ، وزارتخانه ها ، سفارتخانه ها ، آموزش پرورش و سازمان سنجش و ...تاکید کردند . سپس با تشکیل پنلی بترتیب آقای مهندس صبوری معاون برنامه ریزی و فن آوری اطلاعات با موضوع تحلیل بودجه سال 1391 و نحوه تدوین و هدفگذاری بودجه 1392 ،  آقای جلالی مدیر حسابرسی داخلی در مورد مقایسه ، ارزیابی ویزیتورها و هزینه شعب  و آقای مهندس خزرائی در مورد عملکرد فروشنده ها  و آمار مرجوعی آدامس وایت مطالب خود را ارائه نمودند که رؤسای شعب نیز نظرات خود را اعلام کردند .

 

 

    

روز پنجشنبه 7/10/1391 کلاس آموزشی بهداشت روانی در محیط کار توسط خانم دکتر جعفری برگزار گردید که مورد توجه حاضرین قرار گرفت .    

روز پنجشنبه 7/10/1391 کلاس آموزشی بهداشت روانی در محیط کار توسط خانم دکتر جعفری برگزار گردید که مورد توجه حاضرین قرار گرفت .