سمینار فروشندگان غذایی شرکت قاسم ایران

سمینار فروشندگان غذایی شرکت قاسم ایران
یکم و دوم تیر ماه 1391 سالن کنفرانس هتل آکادمی فوتبال
سمینار فروشندگان غذایی شرکت قاسم ایران با حضور مدیر عامل محترم این شرکت ، مدیران ستادی  و فروشندگان غذایی کلیه 24 شعبه شرکت قاسم ایران در روز پنجشنبه 1/4/1391 در سالن کنفرانس هتل آکادمی فوتبال واقع در مجموعه هتل المپیک تهران از ساعت 8 لغایت 17 برگزارشد.

 
آقای سید محمد مدرس نیا مدیر عامل محترم شرکت قاسم ایران  گفت : در سال جدید با توجه به افزایش نرخ ارز ، تحریم های استکبار جهانی و مشکلات سر راه تولید و تغییرات شرایط اقتصادی ، با یک بازار تورمی جدی مواجه هستیم که شاهد تغیرات مداوم قیمت خواهیم بود. به همین دلیل شرایط بازار بگونه ای خواهد بود که هوشیاری ما باید به مراتب بیشتر از قبل باشد .
همچنین ایشان از تلاشهای همه فروشندگان در مورد فروش ادامس وایت تشکر کرده و گفتند : شرکت قاسم ایران برخلاف عقیده بعضیها در مورد فروش محصولات جدید مثل آدامس وایت و پای کیک هم میتواند موفق باشد. سپس یاد آور شدند که با توجه با اینکه سال گذشته رتبه 102 در شرکتهای برتر را بدست آوردیم امیدواریم امسال جزو 100 شرکت برتر باشیم.
سخنران بعدی سمینار جناب آقای دکتر حمید قاسم نژاد مدیرعامل محترم شرکت فومن شیمی بودند که مجموعه مباحثی با موضوع  راهکارهای افزایش فروش را مطرح کردند که با استقبال خیلی خوب حضار مواجه گشت و حاضرین جلسه نیز در مباحث شرکت کردند  که اهم عناوین آن عبارت بود از :
•    در اختیار داشتن یک فروشنده خوب و انگیزه مند
•    افزایش تعداد عاملین
•    افزایش ارزش معاملات در هر بار ویزیت
•    کاهش دور ویزیت (افزایش دفعات ویزیت)
•    محصولات جدید درسبد فروش (منطقی و موثر)
 
  
در ادامه پنلی متشکل از آقایان مدرس نیا مدیر عامل محترم  و مدیران محترم مناطق 4 گانه به نقطه نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات و درد دلهای فروشندگان گوش داده و مطالب را یاد داشت کردند تا برای رسیدگی به آنها اقدامات آتی را انجام دهند. 
برنامه بعدی کلاس آموزش خلاقیت در بازاریابی و فروش بود که توسط دکتر کامران صحت ( از مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران )  برگزار شد که این برنامه با نمایش فیلمهای آموزشی همراه بود که مورد توجه حاضرین قرار گرفت و برنامه سمینار در انتهای این کلاس در ساعت 17 به پایان رسید.