دومین سمینار فروشندگان غذایی شرکت‌قاسم‌ایران

دومین سمینار فروشندگان غذایی شرکت‌قاسم‌ایران

پانزدهم آذر ماه 1391 هتل سیمرغ

با یاد و گرامیداشت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین ( ع ) و یاران باوفای آنحضرت ، سمینار فروشندگان‌غذایی شرکت‌قاسم‌ایران با حضور مدیرعامل‌محترم این شرکت ، مدیران‌ستادی و فروشندگان غذایی کلیه24 شعبه شرکت‌قاسم‌ایران در روز چهارشنبه 15/9/1391 در سالن‌آمفی تئاتر هتل سیمرغ‌تهران از ساعت 8 لغایت 17 برگزارشد.

دراین سمینار ابتدا جناب‌آقای‌سید‌محمد‌مدرس‌نیا مدیرعامل محترم شرکت‌قاسم‌ایران طی سخنانی با اشاره به تحریمها ، مشکلات پیش‌آمده برای تولیدکنندگان ، وضعیت ارز و قانون چک و شرایط خرید و فروش مرسوم در بازار خواستار جدیت در رعایت اصول ابلاغی از طرف شرکت به فروشندگان شدند تا شرکت مسیرتعالی خود را با همت و پشتکار تمامی پرسنل طی نماید .

 

سخنران بعدی سمینار جناب آقای دکترحمید قاسم‌نژاد مدیرعامل محترم‌ شرکت‌فومن‌شیمی بودند که مجموعه مباحثی با موضوع راهکارهای افزایش فروش را مطرح کردند که با استقبال خیلی خوب حضار مواجه گشت و حاضرین جلسه نیز در مباحث شرکت کردند که اهم عناوین آن عبارت بود از :

•     در اختیار داشتن یک فروشنده خوب و انگیزه مند

•     افزایش تعداد عاملین

•     افزایش ارزش معاملات در هر بارویزیت

•     کاهش دور ویزیت (افزایش دفعات ویزیت)

•     محصولات جدید درسبد فروش (منطقی و موثر)


در اثنای این جلسه حاضرین میثاق نامه ای را با صدای بلند و هماهنگ و با دستانی گره‌زده متحد با این مضمون خواندند :

ما قاسمیان به قید شرافت ، متعهد می شویم در راستای تحقق اهداف مدیریت دلسوز شرکت،  همدل و همسو،  مجدّانه،  پرتوان و ثابت قدم گام برداریم .

 شور و نشاط خاصی بعد از قرائت این میثاقنامه فضای سالن را در بر گرفته بود که وصف نشدنی بود .در ادامه پنلی متشکل از آقایان مدرس نیا مدیر عامل محترم، معاون محترم فروش و عضو هیئت مدیره و مدیران محترم فروش مناطق 4 گانه به نقطه نظرات، پیشنهادات، انتقادات و درد دلهای فروشندگان گوش داده و مطالب را یاد داشت کردند تا برای حل و رسیدگی به آنها اقدامات آتی را انجام دهند.
برنامه بعدی کلاس آموزش فرایند فروش موفق بود که توسط مهندس فرشید باقری ( از مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران ) برگزار شد که این برنامه با نمایش فیلمهای آموزشی و همکاری تعدادی از فروشندگان همراه بود که مورد توجه حاضرین قرار گرفت و برنامه سمینار در انتهای این کلاس در ساعت 17 به پایان رسید.


روز پنجشنبه 16/9/1391 برنامه بازدید از شرکت ماکارونی جهان از ساعت 9 الی 12 در شهرستان آبیک برگزار گردید که مسئولین این شرکت توضیحات لازم را به بازدید کنندگان ارائه دادند که بسیار مورد توجه فروشندگان غذایی قرار گرفت .


روز جمعه 17/9/1391 نیز برنامه بازدید از موزه ایران باستان و برج میلاد برای فروشندگان غذایی در نظر گرفته شده بود که مورد توجه آنها قرار گرفت.