جلسه همدلی و هم اندیشی مدیران ارشد شرکت قاسم ایران در واپسین روزهای سال 1399 در سالن ساندوز گروه صنعتی مینو برگزار گردید.

جلسه همدلی و هم اندیشی مدیران ارشد شرکت قاسم ایران در واپسین روزهای سال 1399 در سالن ساندوز گروه صنعتی مینو، جهت تشریح اهدف سال جدید و همچنین ارائه دستاوردهای سال جاری باحضور مدیرعامل، معاونین و مدیران ارشد برگزار گردید.

 


مهندس خزرائی از معاونین، مدیران، روسای شعب و همه همکاران شرکت قاسم ایران که در سال 1399 با وجود همه سختی ها، مشکلات، بیماری منحوس کرونا و همچنین تورم و رکودی که در کشور حاکم بود، ولی با تلاش و کوشش خود باعث گردیدند شرکت به هدف خود در سال جاری که فروش بالای 4هزار میلیارد تومان می باشد، برسد تقدیر و تشکر نمودند.

ایشان با اشاره به حیاتی بودن محصولات گروه صنعتی مینو برای شرکت قاسم ایران، خاطر نشان کردند فروش تناژی محصولات مینو جز اهداف غایی ما می باشد و ما باید تمام تلاش خود را برای افزایش فروش تناژی محصولات مینو انجام دهیم.

 

مدیرعامل شرکت قاسم ایران افزودند، از سالهای گذشته لاین2 فروش غذایی یکی از اهداف شرکت قاسم ایران بوده که در سال جاری با برنامه ریزی ها و اقدامات صورت گرفته ایجاد گردید و ما در تلاش هستیم رفته رفته ایرادات لاین 2 را بهبود ببخشیم و امیدواریم بزودی به اهداف مدنظر در این لاین برسیم.

مهندس خزرائی بیان نمودند ارزش سهام شرکت، برای ما از اولویت های مهم می باشد و ما برای جلب رضایت سهامداران می بایست اقداماتی انجام دهیم تا ارزش سهام خود را بیشتر نمائیم.مدیرعامل شرکت قاسم ایران با اشاره به نوسازی ناوگان لجستیک اعلام نمودند ما در سال جاری با وجود تورم بسیار زیاد در صنعت خودرو توانستیم 7دستگاه ایسوزو خریداری
نمائیم و قرارداد خرید 30 دستگاه ایسوزو و 30دستگاه نیسان را امضا نمائیم و انشالله تا فروردین و اردیبهشت  سال1400 این خودروها به ناوگان ما اضافه خواهند شد.

مهندس خزرائی افزودند با توجه به تصویب درصد افزایش حقوق کارگران در سال 1400 توسط وزارت کار که حدود 39درصد حقوق حداقل بگیران و 26 درصد سایر سطوح که بطور میانگین حدود 30درصد هزینه های شرکت افزایش پیدا خواهد کرد و ما باید با مدیریت بهتر باعث اثربخشی بیشتر گردیده و همچنین با بهینه کردن نیروهای صف و ستاد بتوانیم هزینه ها را کاهش دهیم.

مهندس خزرائی در پایان با اشاره به تحقق بودجه 4000میلیاردی در سال 1399، برای سال 1400 بودجه 6100 میلیارد تومانی را تعیین کردند و از تمامی معاونین، مدیران، روسا و همه همکاران خواستند با تلاش و کوشش خود و الطاف خداوند بزرگ و متعال در سال جدید شرکت را به هدف خود برسانند.