جلسه معارفه مدیر جدید گروه صنعتی مینو آقای دکتر رمضان در شرکت قاسم ایران

جلسه معارفه مدیر جدید گروه‌صنعتی‌مینو آقای دکتر رمضان در شرکت‌قاسم‌ایران

 
 

  این جلسه روز یکشنبه بیست و پنجم تیرماه سال نودویک ساعت 30/14 در محل سالن کنفرانس مدیریت شرکت‌قاسم‌ایران برگزار شد.
در این جلسه آقای مدرس‌نیا مدیرعامل شرکت‌قاسم‌ایران ضمن خوش‌آمدگویی به مدیرعامل جدید شرکت خودکفائی و اقتصادی‌آزادگان با گزارشی کامل و تصویری و به تفصیل به معرفی نحوه فعالیت، امکانات، توانائیها، اقدامات و سرمایه‌گذاریهای انجام‌شده در سال 90و 91 ، مقایسه شاخصهای‌فروش طی سالهای گذشته ، معرفی مختصر تامین‌کنندگان وترکیب مشتریان و مناطق‌فروش و شعب تحت پوشش و در پایان معرفی معاونین ، مشاوران و مدیران شرکت‌قاسم‌ایران پرداختند.


 

سپس آقای دکتررمضان ضمن تشکر از مدیرعامل شرکت‌قاسم‌ایران طی سخنانی گفتند : بنده در سالهای گذشته از دور شاهد عملکرد مجموعه و آشنا با فعالیتهای شرکت مینو  بودم و روند رشد سازمانی مجموعه مینو را هم در صورتهای مالی و هم بعنوان یک مصرف کننده در سطح شهر شاهد بوده ام و  شرایط توزیع و پخش محصولات شکل منطقی، مدرن و اصولی بخود گرفته است و دقیقا میشود این را حس کرد و هیچ انتظاری هم غیراز این از این مجموعه نبود شرکتی که با بیش از 53 سال سابقه قطعا باید فرآیند عملیاتی، مدیریتی و پرسنلی اش متفاوت از دیگر گروهها باشد.
سپس در فضایی صمیمی گفتگوهایی پیرامون مسائل پخش و تولید و برنامه های آتی در قالب گفتگو و پرسش و پاسخ مطرح گردید. این جلسه ساعت 16 خاتمه یافت.