برگزاری جلسه هم اندیشی مدیرعامل جدید شرکت قاسم ایران با پرسنل


جلسه هم اندیشی مدیرعامل جدید شرکت قاسم ایران با پرسنل برگزار گردید. 

به گزارش روابط عمومی شرکت قاسم ایران روز دوشنبه مورخ 4 دی، جلسه هم اندیشی مهندس کریمی، مدیرعامل جدید و پرسنل این شرکت در نمازخانه پایگاه وحدت برگزار گردید.

مهندس کریمی مدیرعامل جدید شرکت قاسم ایران، در دیداری صمیمی با پرسنل شرکت قاسم ایران ضمن تشکر و قدردانی از پرسنل زحمتکش و تبیین راهبردهای استراتژیک و کلیدی این شرکت گفت: تامین رضایت سهام داران، شرکای تجاری، مشتریان، مصرف کنندگان و منابع انسانی شرکت به عنوان اساسی ترین اهداف و استراتژی شرکت قاسم ایران در دوره جدید مدیریتی است


مهندس کریمی بیان داشتند شرکت اقتصادی و خودکفائی آزادگان (هلدینگ مینو) متعلق به قشر آزادگان سرافراز می باشد. و ما امانتدار این بزرگان هستیم. و بزرگترین افتخار ما، خدمت به قشر شریف و سرافراز آزادگان است. ایشان اعلام نمودند اگر شأن جهاد و ایثار آزادگان بیشتر از شهدا نباشد، بی شک کمتر نیست؛ چرا که شهدا در مسیر ایثار در یک لحظه به آرمانی ترین آمال انسانی که رسیدن به معبود در بهترین و زیباترین روش جان دادن است، دست یافتند. اما آزادگان سال ها در بدترین و دشوارترین شرایط به عنوان سفیران اعتقادی نظام در دل بعثی ها ایستادگی و مقاومت کردند و در سلول های تاریک و تحت شکنجه های سنگین، ایثاری ماندگار را به نمایش گذاشتند و این ایثار و از خود گذشتگی در ادبیات اعتقادی ما، جایگاه بسیار رفیعی دارد. مهندس کریمی همچنین با اشاره به جایگاه ارزشمند مینو در میان مردم، به ثبات و تعالی این گروه صنعتی اشاره نمودند.

مدیرعامل شرکت قاسم ایران توجه ویژه به جامعه ی آزادگان در جهت تحقق اهداف را امری مهم دانست و گفت: آزادگان سردی و گرمی و استقامت را بهتر از هرکدام از «ما»ها درک کرده اند و باید از ظرفیت آن ها به طور ویژه و خاص بهره برداری کرد. البته در این بین و در شرایط وخیم اقتصادی فعلی که اشتغال یک چالش اساسی برای کشور است، می بایست از استعداد و توانمندی فرزندان آزاده نیز استفاده کرد.

 

مهندس کریمی در ادامه به جلب رضایت شرکای تجاری و مشتریان شرکت اشاره کرد و گفت: توفیقات اقتصادی و رشد و تعالی شرکت مستلزم داشتن ارتباطی تنگاتنگ و اصولی با شرکای تجاری و مشتریان است و باید با رصد دقیق بازار و برنامه ریزی هوشمندانه، اصل مشتری مداری و تجارت برد-برد را در این زمینه مدنظر قرار دهیم که این مهم، مسلتزم داشتن نیروی انسانی توانمند است و مسلما شرکت قاسم ایران از این ظرفیت ارزشمند بهره مند می باشد.

مدیرعامل شرکت قاسم ایران در ادامه، به مصرف کنندگان اشاره کرد و گفت: خرید محصولات ارایه شده از سوی ما و رساندن محصولات به بهترین شکل ممکن به دست مصرف کنندگان، موجب رشد اقتصادی شرکت خواهد شد؛ در این زمینه شناخت نیازهای مصرفی بازار و برنامه ریزی دقیق و مستمر در جهت تامین تقاضای بازار به بهترین شکل ممکن و در کوتاهترین زمان یک اصل لازم و ضروری است.

 

مهندس کریمی در ادامه به نیروی انسانی فعال در شرکت قاسم ایران اشاره کرد و گفت: درخشش پنج ضلعی موفقیت قاسم ایران مستلزم توجه ویژه به ضلع طلایی این پنج ضلعی، که همان پرسنل است می باشد.


مدیرعامل شرکت قاسم ایران ادامه داد: نیروی انسانی توانمند و کاربلد قاسم ایران که نسبت به کار خود متعهد و نسبت به تولیدات مینو متعصب هستند، بزرگترین برگ برنده ی شرکت قاسم ایران است که در این زمینه می بایست با برنامه ریزی مطلوب شرایط را برای توفیقات روزافزون این نیروی انسانی توانمند و پرتلاش فراهم کرد. چرا که اگر این نیروی انسانی به درستی هدایت و راهبری شوند، می توانند شرکت را به بالاترین درجه ی تعالی و پیشرفت برسانند. البته نباید از حق گذشت که با بررسی بنیادی اقتصاد ایران و عمکرد شرکت های پخش می توان به این نتیجه رسید که پرسنل شرکت قاسم ایران با گذشت و ایثارگری، اجازه افول این شبکه ی بزرگ پخش کالا را نداده اند و بی شک در آینده شاهد خلق توفیقات بسیار بیشتری از آن ها خواهیم بود.

مهندس کریمی ابتدا خود و سپس تمام همکارانش را به رعایت امانت دارى وصداقت در گفتار و عمل كه اساس فعالیت اقتصادی است، دعوت کرد و گفت: باید با تمام توان از هرگونه تجمل گرایی دورى و در رعایت هزینه ها به شدت دقیق بود چرا که این شرکت بزرگ پخش که امروز به عنوان میراث بزرگان در دست من و شماست، به یک ارزش و ارث ملی تبدیل شده است؛  از این رو نگاه مالكیت محور در ید امانى تكلیف همگى ما می باشد.

 

مدیرعامل شرکت قاسم ایران اصلاح و منطقى سازى ساختار ادارى و تشكیلاتى، ساختارمالى مهندسى سبدكالا و فرایندهاى فروش منطبق با نیازها و شرایط كسب و كار روز و رقبا را از اولویت هاى در دستور كار دانست و گفت: تحقق هر برنامه ای مستلزم وحدت و همدلی همگان و  پرهیز از حاشیه سازى و جلوگیری از ایجاد مسیرهاى انحرافى و تمركز بر مشاركت جمعى و هم افزایی است که امیدوارم همگان به این موارد مهم پایبند باشیم.

مهندس کریمی، این شرکت را یک اژدهای خفته در صنعت پخش ارزیابی کرد و گفت: قاسم ایران همان گونه که در میان شش شرکت بزرگ پخش ایران قرار دارد، این ظرفیت را دارد که در صدر آن ها باشد و این مهم با وحدت و همدلی تمام پرسنل و نمایندگان پخش میسر می شود.

 

مدیرعامل شرکت قاسم ایران به اصل واگذاری اختیارات به نمایندگان پخش اشاره کرد و گفت: نمایندگان پخش ما در سراسر کشور باید اختیارات ویژه برای تصمیم گیری داشته باشند. چرا که در عصر توسعه ی ارتباطات تصمیم های معقول بنا به شناخت کامل از شرایط، یک اصل غیر قابل انکار است که نباید در لابلای بروکراسی اداری گم شود و در این زمینه می بایست استراتژی دقیقی تبیین و به تمامی شرکت های پخش ابلاغ شود.

مدیرعامل شرکت قاسم ایران بازار فعلی را سراسر تهدید ارزیابی کرد و گفت: بنده ایمان دارم که هر تهدیدی لاجرم می تواند به یک فرصت تبدیل شود و می توان بهترین موفقیت را در بدترین تهدیدها جستجو کرد.

مهندس کریمی بیان داشتند موفقیت های اقتصادی یک امر اتفاقی نیست، باید برای رسیدن به موفقیت استراتژی های واقع گرایانه ترسیم کرد و این امر با برنامه های کوتاه، میان و بلند مدت میسر خواهد شد و رسیدن به اهداف استراتژیک طراحی شده مستلزم ایجاد فرصت شغلى و آموزش مطلوب نیروهای انسانی بر اساس پیشرفت های روز دنیاست؛ چرا که هر چقدر نیرو با علم روز مرتبط با تخصص های کاری هماهنگ باشد، موفقیت دردسترس تر خواهد بود.

 

در ابتدای این دیدار حسن محمدی عضو هیات مدیره شرکت قاسم ایران در سخنانی به تشریح نقش نیروی انسانی قاسم ایران در تعالی و موفقیت این شرکت پرداخت و گفت: پرسنل کارآمد، پرتلاش، کوشا و با تجربه ی شرکت قاسم ایران مهمترین عامل زنده و پویا بودن این شرکت هستند و بی شک باید برای اثرگذارتر بودن آن ها برنامه ریزی های مناسبی صورت گیرد.

ایشان در بیان خصوصیات مهندس کریمی گفت: در این برهه ی حساس اقتصادی مهندس کریمی با از خود گذشتگی پای در این میدان گذاشتند و بی شک ما و تمام پرسنل برای موفقیت روزافزون ایشان از هیچ کوششی کوتاهی نخواهیم کرد.