بحث و تبادل نظر در خصوص بودجه به تفکیک شعب

31 فروردین 1 و 2 اردیبهشت 1391 مشهد

چهارمین سمینار مدیران و رؤسای شعب شرکت قاسم ایران در شهر مشهد مقدس برگزار شد.
چهارمین سمینار هم‌اندیشی مدیران و رؤسای شعب شرکت قاسم‌ایران كه اولین سمینار این شرکت در سال جدید میباشد در آخرین روز فروردین ماه در مشهد با هدف بحث و تبادل نظر در خصوص بودجه به تفکیک شعب  در سالن کنفرانس هتل بین‌المللی‌قصرطلائی مشهد برگزار گردید.

 
پس از سخنرانی حجت الاسلام ابوترابی آقای مهندس نعمت‌پرور قائم‌مقام گروه صنعتی‌مینو و مدیرعامل محترم شرکت صنعتی‌پارس‌مینو ضمن تشکر از زحمات پرسنل شرکت قاسم‌ایران از تاثیرات مثبت روند صعودی فروش شرکت‌قاسم‌ایران بر روند صعودی تولید در شرکت پارس‌مینو و متقابلا ایجاد انگیزش و روحیه نشاط در بین پرسنل پارس‌مینو تشکر و قدردانی نمودند. سپس مهندس قدری مدیرعامل محترم شرکت مینوخرمدره از شرکت قاسم‌ایران بعنوان شاگردی که خود را پله پله بالا کشیده و امروز در جایگاه ممتازی قرار گرفته تقدیر نمودند. آقای فرهبد معاون بازاریابی گروه صنعتی‌مینو  هم با بیان اینکه خود ایشان از پرسنل سابق شرکت‌قاسم‌ایران میباشند و این را مایه افتخار خود میداند ، مطالبی را پیرامون موفقیتهای اخیر شرکت قاسم‌ایران و مقایسه با سالهای دورتر این شرکت مطرح نمودند که مورد توجه حاضرین قرار گرفت .
در ادامه جلسه مدیرعامل محترم گروه صنعتی‌مینو آقای مهندس‌اوحدی طی سخنانی بشرح مختصری از موفقیتهای بدست آمده گروه صنعتی‌مینو از جمله رتبه اول در تولید آدامس، بیسکویت و ویفر و آمار بالای فروش شرکت قاسم‌ایران و همچنین موفقیت و اقبال محصول جدید پای‌کیک که به اذعان مشتریان از نظر کیفیت و بسته‌بندی بالاتر از نمونه های مشابه خارجی میباشد ، پرداخته و براین مطلب تاکید کردند که با توجه به این موفقیتها ما باید خودباوری و اعتمادبنفس داشته و به عملکردمان ایمان داشته‌باشیم . ایشان در ادامه از سوءاستفاده‌های رقیبان ایرانی و خارجی از نام و برند مینو هم اظهار گلایه کردند و هم این را نشانی از قدرت ، برتری و بزرگی برند مینو یاد کرده و مجددا خواستار این شدند که باید قدر خود ، مجموعه ای که درآن کار میکنیم و موفقیتهایی را که بدست آورده ایم را بدانیم.در ادامه مدیر عامل شرکت‌قاسم‌ایران ضمن تقدیر و تشکر از میهمانان جلسه، از تلاش بی‌شائبه ، شبانه‌روزی و دلسوزانه مدیران، رؤسای شعب  و کلیه پرسنل زحمت‌کش شرکت‌قاسم‌ایران تشکر نموده و ابراز امیدواری نمودند تا این روند در سال جدید هم ادامه داشته باشد.
جلسه بعد از سخنان ایشان با معرفی دستاوردهای جدید واحدفناوری‌اطلاعات در زمینه دسترسیهای آنی و لحظه‌ای مدیران و رؤسای شعب به جزئیات فروش، موجودی انبارها و موارد مربوطه بر روی تلفن‌همراه با سیستم اندروید بود که آقایان یعقوبی‌شاد ، غفاری و محسنی از کارشناسان این واحد و آقایان مهندس خزرائی مدیر محترم فن‌آوری و اطلاعات و مهندس صبوری معاون‌محترم فن‌آوری و اطلاعات گروه صنعتی مینو ارائه گردید.جلسه بعد از ظهر به بحث و تبادل‌نظر در خصوص بودجه شعب بود که به تفکیک تک‌تک شعبات بررسی و هدفگذاری سال 1391 برای هریک مشخص و معین گردید.

 

 
روز جمعه 1/2/1391 سمینار آموزشی‌یکروزه نقش ارتباطات‌موثر در انگیزش توسط آقای دکتر سیرانی برگزار گردید . در ابتدای این جلسه آقای علیرضا عیدی رئیس‌واحدآموزش شرکت قاسم‌ایران گزارشی از عملکرد واحدآموزش در سال گذشته ارائه‌کرده و به تبیین برنامه‌های آتی آموزشی شرکت پرداختند  و در ادامه  علاوه بر ارائه مطالب مورد نظر ، مباحث بصورت کارگاهی و عملی انجام شد که با استقبال بسیار شرکت‌کنندگان روبرو شد.

برنامه روز شنبه 2/2/1391 از ساعت 9 صبح بازدید از شرکت فرآورده های غذایی‌رضوی بود که با استقبال مدیر‌عامل این شرکت شروع شد و ایشان قسمتهای مختلف کارخانه اعم از تولید آبمیوه ، کنسرو و سردخانه‌ها را به تیم بازدیدکننده نشان داده و توضیحات لازمه را ارائه دادند .
 


در ادامه جلسه‌ای با حضور بازدیدکنندگان از شرکت قاسم‌ایران و مدیرعامل ، مدیر فروش ، مدیر کنترل‌کیفیت و چندتن از مدیران دیگر شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی برگزار و در آن به کیفیت ، جزئیات و فراز و فرود تبادلات بین دوشرکت در سالهای اخیر و بویژه سال 1390 بررسی گردید.

جلسه بعد از ظهر به بحث و تبادل‌نظر درخصوص بودجه شعب بود که به تفکیک تک‌تک شعبات بررسی و هدفگذاری سال 1391 برای هریک مشخص  و معین گردید.