بازدید رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس از شرکت پخش قاسم ایران

بازدید رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس از شرکت پخش قاسم ایران مرکز شیراز 


رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان فارس به همراه وحید رضا محمود زاده معاون امور بازرگانی وتجارت خارجی و مهدی حسنی رئیس اداره تنظیم بازار از شرکت پخش قاسم ایران مرکز پخش شیراز بازدید کرد .

 شرکت قاسم ایران  یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شرکت های پخش در سراسر کشور است و شعبه ای  از این شرکت نیز در شیراز دایر است که علاوه بر پخش محصولات غذایی برند مینو، پخش محصولات صنایع غذایی و  اقلام آرایشی و دارویی متعددی را نیز بر عهده دارد.

مهندس همتی طی جلسه با اعضائ هئیت مدیره شرکتهای پخش در استان فارس وشیراز به بررسی توانمندیها مسایل ومشکلات این شرکت ها پرداخت.

ایشان بر همکاری نزدیک مرکز آموزش سازمان با شرکت قاسم ایران تاکید کرد و راهکار اصلی توسعه و پیشرفت شرکت قاسم ایران را مدیریت برند و شناخته شدن از سوی مصرف کنندگان نهایی دانست.

وحید رضا محمود زاده معاون امور بازرگانی وتجارت خارجی سازمان صنعت معدن وتجارت استان فارس در این جلسه گفت : به جهت اهمیت ونوع خدمات دهی وفعالیت شرکت های پخش در استان ومنطقه در راستای تسهیل امور ورفع موانع ومشکلات این واحدها در جهت خدمات رسانی به موقع وارایه محصولات وتولیدات باکیفیت ، از هرگونه همکاری دریغ نمی کنیم.

لازم به ذکر است : در این جلسه که هئیت مدیره پخش صنایع غذایی و دارویی نیز حضور داشتند، مباحث مهمی مانند ایجاد وراه اندازی شهرک پخش، راهکارهای تحول در آموزش شرکت، استانداردسازی آموزش، فاکتورهای تاثیرگذار بر عملکرد فروشندگان مطرح گردید.